Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji

 

Z A C Z Y N A M Y   2   E D Y C J Ę   BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA

Z dużą przyjemnością chcemy Wam dalej proponować atrakcyjne trasy i dlatego uznaliśmy, że w tej edycji, trzy razy musimy trochę wyruszyć w Polskę. Mamy nadzieję, że przyjmiecie ze zrozumieniem i dacie radę. My ze swej strony, zawsze opublikujemy mapkę z informacjami, jak dotrzeć na start (dzisiaj pokazujemy drogę do Białek - ok 8 km). Pewnie zauważyliście nowych, wspaniałych partnerów naszego projektu: NADLEŚNICTWO KWIDZYN i UMKS KWIDZYN - witamy i dziękujemy - to dla nas wielki zaszczyt. Mamy nadzieję, że pogoda zawsze stanie na wysokości zadania, a dobre zdrowie i humory będą Wam dopisywały.

BUDUJCIE SWOJE ODPORNOŚCI PRZEZ AKTYWNOŚCI 
Na początek gorąco zachęcamy - przybywajcie 7-8-9 maj 2021 do Białek do Leśniczówki Bogusz.

 

 

GRATULUJEMY - DZIĘKUJEMY - PROPONUJEMY

Gratulujemy wszystkim, którzy skorzystali z okazji i ukończyli odcinki naszego cyklu BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA. Nastaje czas nagradzania - od piątku 30 kwietnia do 20 maja 2021 w godz. 8:00-20:00 - zapraszamy po odbiór medali (min. 3 zaliczone trasy) lub medali z nagrodą rzeczową (min. 5 zaliczonych tras) tylko osobiście, do Kompleksu Sportowego przy ul. Wiejskiej WEJŚCIE NR 2 (ewentualnie podajemy pomocny tel. 55 646 5801).

Dziękujemy bardzo serdecznie za pomoc i wielką przychylność Nadleśnictwu Kwidzyn - gospodarzowi terenów, na których mogliśmy Wam zorganizować aktywności. Mamy pomysł na akcję dziękczynną w lipcu 2021.

Dziękujemy Pani Ewie Romanow-Pękal i Panu Tomaszowi Müller - współpraca z Wami to czysta przyjemność.       

Proponujemy 2 edycję BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA (sześć spotkań: 7-8-9 maja, 21-22-23 maja, 4-5-6 czerwca, 18-19-20 czerwca, 2-3-4 lipca i 16-17-18 lipca 2021) - rezerwujcie już terminy i zapraszajcie znajomych :)

Proponujemy również, żebyście sprawdzili Waszą wiedzę topograficzną i zmierzyli się z samodzielnym przejściem nieoznaczonych tras 1-6 korzystając z wydrukowanych mapek z pierwszej edycji

(dostępne na stronie kcsir link do strony tutaj) - SUPERZABAWA GWARANTOWANA !!!  

 

Zmiany w funkcjonowaniu obiektów KCSIR od 19 kwietnia 2021 lub 1 maja 2021

- boiska na stadionie   INFO

- mini golf   INFO     PROCEDURY

- korty "Nad Liwą"    INFO     PROCEDURY

- Orlik Kamienna   INFO

- Orlik Piastowskie   INFO

- Orlik Hallera   INFO

 

Docieramy do ostatniego spotkania w naszej podróży BĄDŹ AKTYWNY - POBIEGNIJ LUB POMASZERUJ - ODPOCZNIJ OD FOTELA. 24-25 kwietnia 2021 widzimy się ponownie w Górkach. Tym razem 7,2 km - pod koniec trasy będzie do pokonania niespodzianka: trzy "dołki" i ulubione przez Was strumyki! Na szczęście od 7-8-9 maja 2021 ruszamy z 2 edycją (zaprosimy Was 6 razy na leśne aktywności co 2 tygodnie !!!).

I jeszcze mamy WAŻNY KOMUNIKAT ORGANIZATORÓW. W wyniku wielogodzinnych narad i rozmów ze sprzeczkami, a nawet zdarzyło się trzaskanie drzwiami, ogłaszamy, że OBNIŻAMY WYMAGANE KOŃCOWE LIMITY W PIERWSZEJ EDYCJI.

Uzasadnienie:
1. Medale wręczymy wszystkim, którzy przesłali potwierdzenie udziału minimum 3-krotnego, gdyż mają potencjał, i w przyszłości można się po Nich spodziewać wiele dobrego.
2.Nagrodę rzeczową otrzymają od nas Uczestnicy, z zaliczeniem minimum 5 tras, gdyż jedną nieobecność można wybaczyć, a raczej na pewno, nie wynikała z Ich winy.

 

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.